Hakkımda 16


Öz Geçmiş

1980 İstanbul doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan İlker Şahin, 2005 yılında Balıkesir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu.

İş yaşantısına 2006 yılında, özel bir yazılım firmasında yerel yönetimlerde bilişim sistemleri projeleri ve Ar-Ge çalışmalarında görev alarak başladı. Aynı yıl Balıkesir Belediyesi bünyesinde; adres bilgi sistemi oluşturma, saha çalışmaları, gelir arttırıcı çalışmalar, numarataj çalışmaları projelerini yürüttü. 2008 yılında Kent Bilgi Sistemleri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri proje ekibine dahil oldu. 2009 – 2014 yılları arasında Kent Bilgi Sistemleri proje yöneticisi görevini sürdürdü. 2014 yılında Karesi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü yönetiminde görev aldı. 2014 – 2019 yılları arasında birçok projede görev alan Şahin, özellikle büyük verilerin analizleri ve iş zekâsı üzerine çalışmalar yaptı. 2019-2024 yılları arasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı görevini yürüttü.

Bu sayfayı kurmamdaki amaç Gönül verdiğim fizik ve matematik derslerinin önemini, iş hayatında kazanımları ve analitik düşünme yeteneklerini geliştirmede gençlere fayda sağlaması amacıyla kurdum. Yıllarda Lise düzeyindeki öğrencilere özel dersler verdim. Bilişimle entegre Tüm yayınların fizik-matematik soru çözümlerini bu sayfaya ekledim.

Unutmayın, Zamanın geriye akmaz…

NOT: Bu blogu hiçbir maddi ticari çıkar gözetmeksizin tamamiyle gençlere yardım amacı ile kurdum. Sorularını 7/24 gönderebilir, Kafanıza takılan herşeyi sorabilirsiniz der .

Soruların devamı : https://ilkerfm.wordpress.com


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

16 yorum “Hakkımda